Ialomiţa: Tânăr mort, după ce maşina în care se afla, staţionată, a fost lovită de alt autoturism
Scris de Cotidianul.ro
Un tânăr de 26 de ani, din comuna ialomiţeană Muntenii Buzău, a murit, în noaptea de vineri spre sâmbătă, după ce maşina în care se afla şi care era staţionată, a fost lovită violent de alt autoturism care circula pe DN 21 Slobozia-Călăraşi şi al cărui conducător auto era sub influenţa alcoolului.
Etichete: Revista presei




















