Aron Huzu: “La Dinamo – Steaua trebuia delegat Marius Avram”
Scris de Gazeta Sporturilor
Fostul şef al CCA, Aron Huzu, a comentat la emisiunea Contraatac, de la GSP TV, delegarea lui Alexandru Tudor la derby-ul Dinamo – Steaua. Huzu crede că, în acest moment, cel mai în formă arbitru este Marius Avram şi că
Etichete: Revista presei




















