Aron Huzu: “La Dinamo – Steaua trebuia delegat Marius Avram”

Scris de

 
Fostul şef al CCA, Aron Huzu, a comentat la emisiunea Contraatac, de la GSP TV, delegarea lui Alexandru Tudor la derby-ul Dinamo – Steaua. Huzu crede că, în acest moment, cel mai în formă arbitru este Marius Avram şi că

Etichete:

EscapeReality Escape Rooms

Lasa un comentariu

Va rugam sa comentati la subiect si sa nu ii jigniti pe ceilalti interlocutori. In caz contrar, comentariul nu va fi aprobat sau va fi editat. Va multumim.