Secundul Stelei: “Putem cîştiga toate cele 11 meciuri pînă la final” / Tu ce crezi?
Scris de Gazeta Sporturilor
Optimist, antrenorul secund al Stelei, Mihai Teja, crede că doar cîştigarea titlului îi va face pe suporteri să revină la sentimente mai bune faţă de echipă.
“Cred că a fost mai bine că am câştigat, că am adus victoria cu
Etichete: Revista presei




















