Concert gratuit la Ateneul Român cu Felicia Filip, Vlad Miriţă şi Marcel Pavel
Scris de Cotidianul.ro
De Paşte, Primăria Capitalei organizează un concert gratuit la Ateneul Român, Felicia Filip, Vlad Miriţă şi Marcel Pavel fiind numele anunţate în recital.
Etichete: Revista presei
Comentarii (1)





















Felicitari pt. calitatea concertului !
Sper ca “gheata” a fost sparta.