Târgu-Jiu: Lidia Florescu, primul medic nefrolog din Gorj
Scris de Index Stiri
A lucrat timp de 37 de ani în sistemul sanitar. Este acum şefa Centrului de Dializă din Târgu-Jiu şi are în grijă aproape 200 de pacienţi cu insuficienţă
Etichete: Revista presei




















