Pastele a crescut “turismul” de mall
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Numarul persoanelor care au ales sa mearga in mall-uri a crescut cu 10% in perioada Pastelui, cele mai vizitate fiind magazinele cu imbracaminte, restaurantele, dar si supermarketurile, potrivit reprezentantilor unor centre comerciale din Capitala.
“Ca in fiecare an, perioada sarbatorilor de …
Etichete: Revista presei




















