Dambovita. Un barbat a fost surprins de radar in timp ce gonea cu 172 de kilometri pe ora, in localitate
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Soferul a fost surprins in dreptul localitatii Gheboieni, din Dambovita.
Soferul vitezoman este un barbat in varsta de 75 de ani. Dupa ce au reusit sa-l ajunga din urma, politistii l-au amendat si l-au lasat pieton pentru urmatoarele trei luni.
Este cea mai mare viteza inregistrata in localita…
Etichete: Revista presei




















