Paszkany: “Deac a făcut o greşeală prostească, îl vom amenda”
Scris de Gazeta Sporturilor
Ciprian Deac va fi amendat cu 2.000 de euro după ce a văzut cartonaşul roşu în partida cu Dinamo. Paszkany l-a criticat pe internaţionalul român.
“Aşa ceva nu se face. Să-ţi laşi echipa în zece, pe o greşeală prostească.
Etichete: Revista presei




















