Paszkany: “Deac a făcut o greşeală prostească, îl vom amenda”

Scris de

Ciprian Deac va fi amendat cu 2.000 de euro după ce a văzut cartonaşul roşu în partida cu Dinamo. Paszkany l-a criticat pe internaţionalul român.
“Aşa ceva nu se face. Să-ţi laşi echipa în zece, pe o greşeală prostească.

Etichete:

EscapeReality Escape Rooms

Lasa un comentariu

Va rugam sa comentati la subiect si sa nu ii jigniti pe ceilalti interlocutori. In caz contrar, comentariul nu va fi aprobat sau va fi editat. Va multumim.