Mihai Teja: “Am facut o prima repriza slaba”
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Steaua a castigat astazi al doilea meci cu Mihai Stochita in tribuna, secundul Mihai Teja recunoscand ca ros-albastrii au avut o prima repriza slaba.
“Am castigat 3 puncte foarte grele si deja ne gandim la meciul cu Rapid si sunt convins ca toti baietii se vor gandi incepand de maine la acest mec…
Etichete: Revista presei




















