Mihai Teja: “Am facut o prima repriza slaba”

Scris de

Steaua a castigat astazi al doilea meci cu Mihai Stochita in tribuna, secundul Mihai Teja recunoscand ca ros-albastrii au avut o prima repriza slaba.

“Am castigat 3 puncte foarte grele si deja ne gandim la meciul cu Rapid si sunt convins ca toti baietii se vor gandi incepand de maine la acest mec…

Etichete:

EscapeReality Escape Rooms

Lasa un comentariu

Va rugam sa comentati la subiect si sa nu ii jigniti pe ceilalti interlocutori. In caz contrar, comentariul nu va fi aprobat sau va fi editat. Va multumim.