Steve Jobs, scos din pepeni de un fan Apple din Elvetia

Scris de

Ei bine, Steve Jobs este si el om. Se enerveaza, probabil merge si la toaleta ca noi toti. Avem si dovezi.

Un fan al Apple din Elvetia i-a reprosat, intr-un e-mail, sefului companiei ca nu acorda suficienta atentie restului lumii si ca se concentreaza pe SUA. Acesta se referea la intarzierea cu o luna a lansarii internationale a iPad.

Steve Jobs i-a trimis inapoi un raspuns nervos: „Sunteti nebuni? Facem tot ce putem. Avem nevoie de suficiente unitati pentru a face o lansare internationala responsabila”.

Sursa: www.shadwell.eu
Sursa foto: latimesblogs.latimes.com

Etichete: , , , , ,

EscapeReality Escape Rooms

Lasa un comentariu

Va rugam sa comentati la subiect si sa nu ii jigniti pe ceilalti interlocutori. In caz contrar, comentariul nu va fi aprobat sau va fi editat. Va multumim.