Steve Jobs, scos din pepeni de un fan Apple din Elvetia
Scris de Nicolae Ionescu
Ei bine, Steve Jobs este si el om. Se enerveaza, probabil merge si la toaleta ca noi toti. Avem si dovezi.
Un fan al Apple din Elvetia i-a reprosat, intr-un e-mail, sefului companiei ca nu acorda suficienta atentie restului lumii si ca se concentreaza pe SUA. Acesta se referea la intarzierea cu o luna a lansarii internationale a iPad.
Steve Jobs i-a trimis inapoi un raspuns nervos: „Sunteti nebuni? Facem tot ce putem. Avem nevoie de suficiente unitati pentru a face o lansare internationala responsabila”.
Sursa: www.shadwell.eu
Sursa foto: latimesblogs.latimes.com




















