„De cinci zile mă chinui să ajung în România”
Scris de Cotidianul.ro
– Domnule, sunteţi de la ziar? Cineva din tren mi-a dat telefonul ăsta şi a zis că pot să sun la dumneavoastră.
– Da’ ce-aţi păţit, stimate domn?
– Mă numesc Florea De Duma şi am plecat de joi din Miami. Am un frate în spital la Bucureşti, e în comă şi mi-au telefonat să vin de urgenţă.
Etichete: Revista presei




















