„Poliția” concediilor medicale se cam sustrage de la atribuții
Scris de Cotidianul.ro
Polițiștii care vor trebui să controleze la domiciliu persoanele aflate în concediu medical nu sunt foarte încântați de noile atribuții. Aceștia se plâng că au și așa foarte multă treabă, iar șefii Poliției au menționat că ar putea trimite din ușă în ușă doar niște agenți de ordine publică.
Etichete: Revista presei




















