Băsescu şi-a convocat guvernul la Cotroceni
Scris de Cotidianul.ro
Miniştrii Guvernului au fost convocați de şeful statului la o şedinţă la Palatul Cotroceni, marţi la ora 14.00. Temele de discuţie fiind cheltuielile publice din administraţie, cheltuielile sociale, absorbţia fondurilor de la UE, legislaţia achiziţiilor publice, revizuirea Constituţiei şi descentralizare, informează Administrația Prezidenţială.
Etichete: Revista presei




















