Băsescu şi-a convocat guvernul la Cotroceni

Scris de

Miniştrii Guvernului au fost convocați de şeful statului la o şedinţă la Palatul Cotroceni, marţi la ora 14.00. Temele de discuţie fiind cheltuielile publice din administraţie, cheltuielile sociale, absorbţia fondurilor de la UE, legislaţia achiziţiilor publice, revizuirea Constituţiei şi descentralizare, informează Administrația Prezidenţială.

Etichete:

EscapeReality Escape Rooms

Lasa un comentariu

Va rugam sa comentati la subiect si sa nu ii jigniti pe ceilalti interlocutori. In caz contrar, comentariul nu va fi aprobat sau va fi editat. Va multumim.