Berceanu umblă după armonie la metrou
Scris de Cotidianul.ro
Ministrul Transporturilor, Radu Berceanu, a declarat că va continua discuţiile cu sindicatele de la metrou şi speră ca greva să fie evitată. Deşi se declară deschis negocierilor, Berceanu a afirmat că fondul de salarii nu va fi majorat.
Etichete: Revista presei




















