C.V. Tudor: Pe duşmanii de la ANI i-a ajuns blestemul meu indirect
Scris de Cotidianul.ro
Preşedintele PRM, Corneliu Vadim Tudor, a declarat vineri, într-o conferinţă de presă, că pe “duşmanii” de la ANI i-a ajuns blestemul său indirect şi că “şi-au rupt gâtul” în nici o săptămână.
Etichete: Revista presei




















