După devize umflate şi facturi de sute de mii de euro, “locotenenţii” lui Negoiţă închid gura locatarilor
Scris de Cotidianul.ro
Primăria Sectorului 3 s-a răzgândit. După dezvăluirile făcute de cotidianul.ro şi lupta dusă de locatarii imobilului din Câmpia Libertăţii nr. 4, mai-marii din primărie au decis că este mai bine să se revină la primul deviz de plată. Mai exact, locatarii unui apartament cu două camere plătesc acum 900 de euro, şi nu 1.600, cât ajunsese să ceară firma constructoare Tehnologica Radion, susţinută evident de primărie.
Etichete: Revista presei




















