E sigur: Oltchim va întîlni pe Gyor în semifinale!
Scris de Gazeta Sporturilor
Campioana României la handbal feminin, Oltchim Râmnicu Vâlcea, va întâlni în semifinalele Ligii Campionilor formaţia ungară Gyor ETO, ocupanta locului secund în grupa I principală.
Liderul grupei I principale, Larvik HK, a
Etichete: Revista presei




















