Guvernul intarzie emiterea ordonantei de corectare a salariilor
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Ordonanta de Urgenta a Guvernului, prin care bugetarii ar trebui sa-si recupereze banii din salarii, intarzie sa apara. Este vorba de diferenta dintre leafa din decembrie 2009 si cea primita din ianuarie.
Premierul Emil Boc le-a promis angajatilo
r statului pe 22 martie ca va redacta o Ordonanta d…
Etichete: Revista presei




















