Hoții au început să jefuiască și poștașii
Scris de Cotidianul.ro
Un poștaș din Timişoara a fost jefuit în plină stradă de către doi oameni care se aflau pe un scuter. Aceştia i-au furat geanta, în care se aflau circa 40.000 de lei, bani care urmau să ajungă la oameni sub formă de pensii şi alocaţii.
Etichete: Revista presei




















