In Chisinau s-a incheiat sezonul de incalzire
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Primarul general al capitalei, Dorin Chirtoaca, a dispus astazi incheierea sezonului de incalzire in municipiul Chisinau. In continuare, agentul termic va fi livrat doar in gradinite si scoli.
In conformitate cu prevederile dispozitiei primarului general, SA “Termocom” a inceput deja …
Etichete: Revista presei




















