ÎPS Epifanie Norocel, omul anului 2009
Scris de Cotidianul.ro
Arhiepiscopul Buzăului şi Vrancei, ÎPS Epifanie Norocel, a primit distincţia “Omul anului 2009” şi a fost desemnat cetăţean de onoare al municipiului Buzău, potrivit Agerpres.
Etichete: Revista presei




















