Măsurile anticriză ale guvernului Boc, bune doar pentru campanie
Scris de Cotidianul.ro
De la divorţul de miniştrii social democraţi, guvernul Boc o duce din ce în ce mai rău. Deputatul PSD Constantin Niţă, fost ministru pentru întreprinderi mici şi mijlocii, face azi pe blogul său o analiză a realizărilor Executivului, acuzându-l pe primul-ministru că se comportă ca şi cum ar fi în campanie electorală şi nu ar avea de condus un guvern.
Etichete: Revista presei




















