Măsurile anticriză ale guvernului Boc, bune doar pentru campanie

Scris de

De la divorţul de miniştrii social democraţi, guvernul Boc o duce din ce în ce mai rău. Deputatul PSD Constantin Niţă, fost ministru pentru întreprinderi mici şi mijlocii, face azi pe blogul său o analiză a realizărilor Executivului, acuzându-l pe primul-ministru că se comportă ca şi cum ar fi în campanie electorală şi nu ar avea de condus un guvern.

Etichete:

EscapeReality Escape Rooms

Lasa un comentariu

Va rugam sa comentati la subiect si sa nu ii jigniti pe ceilalti interlocutori. In caz contrar, comentariul nu va fi aprobat sau va fi editat. Va multumim.