Monopol pe stalpii rutieri din Timisoara

Scris de

Managerul firmei desemnate sa monteze stalpii si indicatoarele rutiere este membru in Comisia de circulatie din cadrul primariei.
Pietonii nu sunt incantati de stalpisorii montati din metru in metruSursa: Adi Piclisan

In Timisoara au fost montati peste 1.000 de stalpi rutieri din inox sau din pl…

Etichete:

EscapeReality Escape Rooms

Lasa un comentariu

Va rugam sa comentati la subiect si sa nu ii jigniti pe ceilalti interlocutori. In caz contrar, comentariul nu va fi aprobat sau va fi editat. Va multumim.