Monopol pe stalpii rutieri din Timisoara
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Managerul firmei desemnate sa monteze stalpii si indicatoarele rutiere este membru in Comisia de circulatie din cadrul primariei.
Pietonii nu sunt incantati de stalpisorii montati din metru in metruSursa: Adi Piclisan
In Timisoara au fost montati peste 1.000 de stalpi rutieri din inox sau din pl…
Etichete: Revista presei




















