Nastase anunta “porti deschise”, vineri, la departamentele PSD
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Presedintele CN al PSD Adrian Nastase a scris, luni, pe blog, ca, “in ultimii ani, sediile PSD au fost prea mult inchise” si ca, pe 19 martie, la ora 9,00 organizeaza “o prima intalnire” a cetatenilor cu departamentele social-democratilor, aratand ca vrea “sa deschida la propriu usile partidului”.
…
Etichete: Revista presei




















