Niculae Gamenţ-Antoniu:Soţia mea nu e bine, a trecut de la comă de gradul patru la una de gradul doi
Scris de Cotidianul.ro
Niculae Gamenţ-Antoniu a declarat, sâmbătă, pentru MEDIAFAX, că soţia sa, Amelia Antoniu, nu este bine şi în orice moment pot apărea complicaţii, precizând că aceasta a trecut de la comă de gradul patru la una de gradul doi.
Etichete: Revista presei




















