Openul Frantei s-ar putea muta de la Roland Garros
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Turneul de Mare Slem al Frantei s-ar putea muta de la Paris in urmatorii cativa ani din cauza unor probleme de infrastructura de la Roland Garros.
Organizatorii competitiei au incercat si in trecut sa mareasca arena de la Roland Garros, insa planurile lor au fost oprite de opozitia publicului si …
Etichete: Revista presei




















