Pacientii ar putea fi obligati sa isi plateasca serviciile medicale din policlinici
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Bolnavii care au nevoie de un medic dermatolog, oftalmolog sau orelist ar putea fi nevoiti sa achite o parte din banii pentru consumabile sau pentru unele investigatii.
Bolnavii vor veni cu bani de acasa pentru a-si plati serviciile medicale din policlinici. Practic, din cauza ca medicii speciali…
Etichete: Revista presei




















