Personalul medical este de vina pentru infectarea celor doua femei la Spitalul CF2, sustine Geza Molnar
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Consilierul ministrului Sanatatii Geza Molnar a declarat ca in cazul situatiei de la CF2 este fara indoiala vorba despre o iatrogenie, situatie produsa din vina asistentei medicale, si ca demiterea directorului spitalului nu va rezolva problema.
“Fara niciun dubiu s-a intamplat in blocul operator…
Etichete: Revista presei




















