Relaţia României cu Rusia se va normaliza după semnarea acordului pentru armamentele strategice
Scris de Cotidianul.ro
Ministrul de Externe crede că trebui să depăşim “complexele” pe care le avem cu Federaţia Rusă şi să devenim mai pragmatici.
Etichete: Revista presei




















