Tiganii nu-si dau “casele” pe Formula 1
Scris de Ziare.ro - si mai informat!
Romii care locuiesc la periferia Romei au spus ca prefera sa moara decat sa fie evacuati din taberele pe care si le-au amenajat pentru ca respectivul teren sa fie folosit de municipalitate in scopul construirii unui circuit de Formula 1, scrie publicatia britanica “Financial Times”. R…
Etichete: Revista presei




















