Transportatorii cer impozitarea suplimentară a constructorilor de drumuri
Scris de Cotidianul.ro
Operatorii din transport vor ca firmele care derulează contracte pe banii statului să fie impozitate suplimentar pentru marjele de profit mai mari de 5%, și asta pentru că randamentele comenzilor de la stat ajung până la 40%, iar de multe ori calitatea lucrărilor este de multe ori proastă.
Etichete: Revista presei




















