Ucisa pe trecerea de pietoni desfiintata de pe DN1
Scris de stiri.rol.ro > ULTIMA ORA
IgnoranÅ£a autoritÄÅ£ilor face victime. O femeie care trecea strada pe o trecere de pietoni desfiinÅ£atÄ de pe DN1, dar care încÄ era marcatÄ pe carosabil, a fost izbitÄ de un autoturism Åi a murit la spital, anunÅ£Ä site-ul Åtirile Pro Tv.
Etichete: Revista presei




















